MAKİNE ÜRETİCİ FİRMAMIZ

Uzun araştırmalar sonucu ve birebir fabrika ziyaretleri yapılarak En iyi üretici firmalar arasından seçilmiştir. Çin’in en iyi makine üreticilerinden biridir.  Teknik personel olarak bilgi ve tecrübesi yüksek bir şekilde kendini ispatlamıştır. Makine imalatında kullandığı makineler son teknoloji üretim tezgahlarıdır. Bir çok uluslar arası fuarlara katılmış (USA,MİAMİ,CENEVRE,KOREA,CHİNE V.S)  ve Hijyen makineleri üretiminde bir çok ödül ve başarı almıştır. Firmamızın Türkiye ve bir çok ülkede   Teknik servisi bulunmakta ve teknik destek  konusunda her zaman müşterilerine  garanti vermektedir. Temsil ettiğimiz firmanın makineleri, Avrupa’da üretilen makineler ile aynı kalitede. Makine imalatında kullanılan makine yapılandırma markaları Avrupa makinelerinde kullanılan ekipmanları ile aynıdır.  En önemlisi kaliteli ürünün, Avrupa makinelerinden daha uygun maliyette yapılması ve çalışması garantisini vermektedir..

Şirketimiz ürettiği makineleri başta Avrupa, Afrika, Asya, Güney Amerika olmak üzere, toplamda yaklaşık 16 ülkeye göndermiştir. Bu ülkeler içerisinde  Türkiye’de yer almaktadır.

Şirketimiz  53000 m2’lik bir alanı kapsamaktadır. Elliden fazla gelişmiş işleme ekipmanı seti ve uzun süreli işbirliğine sahip birkaç dış kaynak üreticisi ile fabrika 18000 m2’den fazla üretim alanına ve 7000 m2 ofis alanına sahiptir. Ar-Ge, tasarım, otomasyon, üretim, test ve devreye alma alanlarında birçok profesyonel Çinli ve yabancı uzman bir araya gelmiştir. Şirket: Ar-Ge Bölümü, Mühendislik Bölümü, Teknoloji Bölümü, QC Bölümü, Üretim Bölümü, Satın Alma Bölümü, Satış Bölümü, Satış Sonrası Hizmet Bölümü, Finans Bölümü, İşletme Bölümü ve Hukuk Bölümünden oluşmaktadır.

Şirketimizin amacı eğitim, rehberlik, uzun vadeli teknik-destek ve hizmetlerden sorumlu olan tüm üretim hattında yüksek kalite ve verimlilik sağlayarak müşterilere “Kazan-Kazanacak Gelecek için Omuz Omuza” iş felsefesine bağlı kalarak her zaman elinden gelenin en iyisini yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktır…

FİRMAMIZ MÜŞTERİN  İSTEKLERİ  DOĞRULTUSUNDA VE RAHAT ÇALIŞMASI İÇİN  SON TEKNOLOJİYE UYGUN  KALİTELİ ÜRÜN VE SORUNSUZ ÇALIŞAN MAKİNELER   İMALATI  YAPMAKTADIR

Üretici Firmamızın İletişim Bilgileri

  • Adres             : No. 138, Jinhu West Road, Jinhu County, Jiangsu, China
  • Mobil             :  +86-517-86959098
  • Sabit Telefon : +86-18888121099        +86-13655230304
  • E-posta          : info@threewoodmachine.com
  • Website         : www.threewoodmachine.com/